المپیک اسپرت : تولید تجهیزات ورزشی و سرگرمی


  
ما صنایع تولیدی تجهیزات ورزشی المپیک مهرآریا از سال 1378 با افتخار فعالیت خود را در زمینه تولید تجهیزات ورزشی آغاز کردیم و در ابتدا کارگاه کوچکی بودیم اما با عزم و تلاش کم کم به یک مجموعه تولیدی بزرگ و قابل اعتماد تبدیل شدیم. 
سال 2001 در زمینه ورزش و سرگرمی. نقطه عطف مهمی در تاریخ ما بود. در آن زمان تصمیم گرفتیم دستگاه ها را توسعه و به روز کنیم و پرسنل را آموزش دهیم. این تغییرات باعث جهش عظیمی در کیفیت تولید محصولات ورزشی تفریحی در کشور شد و ما را به یکی از معتبرترین نام ها در این صنعت تبدیل کرد.
Olympic Sports با افتخار محصولات خود را به بازارهای مختلف عرضه می کند. از مشتریان ما می توان به مدارس روستایی کشور، شهرداری ها، مدارس برخی مناطق البرز، تهران، فارس، اهواز و سایر شهرها اشاره کرد. همچنین مفتخریم که 6 نمایندگی فعال برای فروش محصولات خود در اینترنت داریم.
مفتخریم اعلام کنیم که در سال 2020 موفق به اخذ استاندارد محصولات بازی از اداره استاندارد استان البرز شدیم و امکان صادرات محصولات خود به افغانستان و عراق را به پرونده کاری خود اضافه کردیم.
در حال حاضر المپیک اسپورت با 40 نیروی متخصص و با استفاده از فضایی مدرن به مساحت 2500 متر مربع و زیربنای حدود 3800 متر مربع به عنوان برند المپیک اسپورت در صنعت ورزش های تفریحی کشور شناخته می شود.

 

 Olympic Group

 

علاوه بر این، 2 سالن بهم پیوسته به مساحت 1700 متر مربع، انبار محصولات نهایی به مساحت 750 متر مربع، 200 متر مربع فضای ذخیره سازی مواد اولیه، 160 متر مربع فضای اداری و 160 متر مربع فضای نمایشگاهی داریم. همچنین با افتخار دو مجوز تولید در زمینه ماشین آلات شهربازی و وسایل سرگرمی داریم.
ما در ورزش المپیک به عنوان تیمی پرانرژی با تمرکز بر کیفیت و نوآوری به تولید و توسعه محصولات ورزشی برای شما ورزشکاران عزیز ادامه می دهیم. به ما بپیوندید و یک خرید بی نظیر را با ورزش المپیک تجربه کنید.